Zaznacz stronę

Znajdź swój wymarzony wzór

Jeśli zależy Ci na wzorze o konkretnej tematyce, to jesteś w dobrym miejscu!

Tu znajdziesz wzory na każdą okazję, pogrupowane tematycznie:

Wzory sezonowe

Wybór wzorów związanych z porami roku, okresami świątecznymi lub wydarzeniami powtarzającymi się cyklicznie.

Wzory roślinne

Prześliczne, kolorowe, bogato zdobione, malowane z rozmachem oraz oszczędne, proste i monochromatyczne – wzory kwiatowe we wszystkich stylach i odmianach.

Wzory geometryczne

Tradycyjne kropki i paski, skandynawskie wzory abstrakcyjne i malownicze wzory akwarelowe: tu znajdziesz bogactwo wzorów geometrycznych.

Wzory marynarskie

Kolekcja wzorów marynistycznych obejmuje kotwice, morskie stworzenia, żaglowce i busole, w stylach akwarelowych, retro i rysunkowych w wersji dla najmłodszych.

Wzory etniczne

Znajdziesz tu wzory folkowe, indiańskie, boho, orientalne, hinduskie, afrykańskie i wiele innych.

Wzory dziecięce

Wzory dla dziewczynek i chłopców, dla maluszków i starszaków. Znajdziesz tu urocze zwierzątka oraz wzory związane z zainteresowaniami najmłodszych.

Wzory zwierzęce

Znajdziesz tu oryginalne wzory ze zwierzętami z całego świata, przedstawionymi w najróżniejszych stylizacjach: od malowanych akwarelami po schematy geometryczne.

Wzory z jedzeniem

Wzory działające na apetyt i wyobraźnię: od zdrowych warzyw i owoców, po przepyszne słodkie babeczki i lody.

Wzory tropikalne

Fantastyczne wzory tropikalne, od których od razu robi się goręcej! Poznaj nasze tukany, flamingi i przedrzyj się przez tropikalne monstery i kaktusy!

Wzory z hobby

Kolekcja dla miłośników różnych aktywności: od szycia i innych robótek ręcznych, przez jazdę na rowerze, po wspinaczkę wysokogórską.