Zaznacz stronę

Kolekcja “Pantone Viva Magenta” House of Cotton to linia tkanin bawełnianych o drukowanych wzorach w odcieniu magenty: czerwieni zabarwionej amarantem.

Viva Magenta to odcień magenty, który jest intensywnym i żywym odcieniem czerwieni. Jest to odcień, który jest bardzo widoczny i przyciąga uwagę, dzięki czemu jest idealny do używania jako akcent koloru. Viva Magenta jest również związany z emocjami takimi jak radość, energia i entuzjazm, co czyni go odpowiednim wyborem dla projektów, które chcą wywołać pozytywne emocje.

Wzory w naszej kolekcji są geometryczne, w dwóch wariantach stylu: klasycznym i watercolor (akwarelowym). Desenie drukowane cyfrowo obejmują kropki, kółka, paski, zygzaki i trójkąty. Geometryczność i przyjemna regularność wzorów kojarzy się z nowoczesnością i ponadczasowością. Dodatkowo intensywność koloru Viva Magenta jest nienachalna dzięki spokojowi i rytmiczności geometrycznych wzorów.

Tkaniny i dzianiny z Kolekcji Viva Magenta są miękkie i przyjemne w dotyku, co daje poczucie komfortu i przyjemności podczas pracy z nimi.

Druk jest wykonany z najwyższą precyzją, co przynosi poczucie satysfakcji z dokładności i jakości pracy. Wzory są wyraziste i trwałe, co zapewnia Ci odczuwanie dumy z efektu końcowego: czego nie uszyjesz, będzie to efektowne!

Kolekcja ta idealnie nadaje się do tworzenia odzieży i akcesoriów, na przykład:

  • koszul, bluzek, sukienek, a także patchworków i artykułów ozdobnych do domu, jeśli wybierzesz bawełnę premium, czyli satynę bawełnianą,
  • T-shirtów i czapek jeśli zdecydujesz się na jersey bawełniany,
  • dopasowanych bluzek i sukienek w przypadku wyjątkowo miłej w dotyku dzianiny wiskozowej z elastanem,
  • bluz i spodni dresowych jeśli wolisz dzianinę dresową,
  • eleganckich obrusów, zasłon czy poszewek ozdobnych jeśli wybierzesz grubą bawełnę premium czyli tkaninę HD (home decor) lub len,
  • delikatnych otulaczy dla niemowląt w przypadku tkaniny bambusowej,
  • efektownych kosmetyczek, torebek, plecaków i nerek, jeśli wybierzesz tkaninę wodoodporną.

Kliknij w wybrany wzór poniżej, a potem wybierz tkaninę lub dzianinę:

Zainspiruj się naszymi zestawieniami i konfiguracjami wzorów tkanin i dzianin w Kolekcji Pantone Viva Magenta: